✅ در این مطلب از سایت برای شما کاربران عزیز دانلود افزونه پیشرفته نمایش تعداد بازدید پست | پلاگین Post Views Counter Pro برای وردپرس را تهیه و منتشر کرده ایم دانلود افزونه پیشرفته نمایش تعداد بازدید پست | پلاگین Post Views Counter Pro برای وردپرس آخرین نسخه به صورت فارسی شده و راست چین مشخصات افزونه :
✅ نام افزونه : دانلود افزونه پیشرفته نمایش تعداد بازدید پست | پلاگین Post Views Counter Pro برای وردپرس
✅ آخرین نسخه : بله
✅ فارسی شده و راست چین : بله
✅ پشتیبانی : دارد
✅ توضیحات :

افزونه پیشرفته نمایش تعداد بازدید پست وردپرس | Plugin WordPress Post Views Counter Pro

 

محصول در 03-02-1402 به ورژن 1.2.0 آپدیت شد

 

معرفی افزونه مشاهده تعداد بازدید پست

آیا از ایجاد محتوای شگفت انگیز خسته شده اید اما هرگز نمی دانید واقعاً چند نفر آن را می بینند؟ از اتکا به حدس و گمان خودداری کنید و شروع به کسب بینش واقعی در مورد اثربخشی پست های خود کنید. با ابزارهای تحلیلی پیچیده خداحافظی کنید. یکی از موارد جالب توجه در زمان مراجعه به هر وب سایتی تعداد بازدید مطالب آن است چرا که به نوعی می تواند نشان دهنده ی میزان محبوبیت و کاربردی بودن مطالب مورد نظر باشد. با Post Views Counter Pro آمار بازدید مطالب وردپرس را به راحتی مدیریت کنید و در واقع تحت نظارت خود قرار دهید. تا طبق آن بتوانید تصمیمات مهم تری در مورد بهبود وضعیت بگیرید!

 

65632f632b4e1537560e18e2.png

ویژگی‌های افزونه نمایش تعداد بازدید پست:

 1. تنظیمات برای انتخاب انواع نوشته که بازدیدهای نوشته برای آنها شمارش و نمایش داده می‌شود.
 2. 4 روش جمع‌آوری داده‌های بازدید نوشته: PHP Javascript, Fast AJAX و REST API برای انعطاف‌پذیری بیشتر
 3. سازگار با قوانین حفظ حریم خصوصی داده‌ها
 4. امکان تنظیم دستی تعداد بازدید برای هر نوشته
 5. نمایش آمار تعداد بازدید روزانه به صورت یک نمودار در داشبورد وردپرس
 6. ابزارک پیشخوان آمار مشاهده نوشته
 7. دارای ستون مدیریت مرتب و شخصی شده تعداد بازدیدها
 8. گزینه‌ای برای تنظیم فاصله تعداد
 9. مستنثنی کردن تعداد بازدیدکنندگان: ربات‌ها کاربران وارد شده نقش‌های کاربر انتخاب شده
 10. استثنا کردن کاربران با IP
 11. محدود کردن نمایش بازدید از نوشته به نقش‌های کاربری
 12. محدود کردن ویرایش بازدید از نوشته برای مدیران
 13. امکان استفاده در کوئری پست ها بر اساس تعداد نمایش
 14. درون‌ریزی با یک کلیک از WP-PostViews
 15. سازگار با افزونه های کش W3 Cache/WP SuperCache و…
 16. نمایش مکان نمایش تعداد بازدید به صورت خودکار دستی یا کدکوتاه
 17. امکانات نمایش تعداد بازدید به صورت دستی
 18. سازگار با وردپرس شبکه
 19. سازگار با افزونه WPML و Polylang
 20. دارای فایل ترجمه تخصصی فارسی

 

بینش خود را با شمارشگر بازدید پست بالا ببرید:

با استفاده از افزونه Post Views Counter برای وردپرس می توانید به طور موثر تأثیر محتوای خود را بسنجید و تصمیمات آگاهانه ای برای افزایش عملکرد و تعامل وب سایت خود بگیرید.

 • معیارهای اساسی ساده شده

معیارهای اساسی که بیشترین اهمیت را برای سازندگان محتوا دارد. شما تصویر واضحی از عملکرد پست های خود بدون رد شدن در دریایی از اعداد دریافت می کنید.

 • برای وردپرس طراحی شده است

برای اجرای آن به هیچ سرویس شخص ثالثی نیاز ندارید. با تعداد بازدیدهای پست می توانید اطلاعات مفیدی در مورد بازدیدکنندگان خود در داشبورد وردپرس خود مشاهده کنید.

 • حریم خصوصی دوستانه

با رعایت حقوق بازدیدکنندگان خود کنترل تجزیه و تحلیل وب سایت خود را کنترل کنید. با مشاهده شمارنده پست داده های جمع آوری شده متعلق به شما است.

 • تجزیه و تحلیل سطح پست/صفحه

برای هر پست صفحه نویسنده یا اصطلاح آماری دریافت کنید تا بتوانید محبوب ترین پست ها صفحات و سایر بخش های سایت خود را ببینید.

 • رابط کاربر محور

روی آنچه واقعاً مهم است تمرکز کنید – عملکرد محتوای شما. طراحی تمیز و شهودی حرکت در داده های حیاتی را بدون گم شدن در پیچ و خم گزینه ها آسان می کند.

 • سریع و بهینه شده

برای سرعت از طریق پرس و جوهای پایگاه داده کارآمد ذخیره سازی و درخواست های ناهمزمان بهینه شده است. این امر ردیابی دقیق تعداد بازدید را با کمترین تأثیر بر زمان بارگذاری صفحه تضمین می کند.

 

6560f2ff5604505f360d51fb.jpg

امکانات شمارنده بازدید پست:

در اینجا ویژگی هایی وجود دارد که Post Views Counter را به کاربرپسندترین و کارآمدترین افزونه تجزیه و تحلیل برای وردپرس تبدیل می کند.

بخش اول: تجزیه و تحلیل

مجموع تمام بازدیدها یا تعاملاتی که در کل وب سایت رخ می دهد را به شما می دهد. این شامل بازدید از تمام صفحات وب پست ها بایگانی ها دسته ها برچسب ها و هر محتوا یا عناصر دیگری در سایت می شود.

 • بازدیدهای پست

تعداد دفعاتی که یک پست خاص صفحه یا نوع پست سفارشی توسط بازدیدکنندگان در وب سایت وردپرس شما مشاهده شده است را مشاهده کنید.

 • بازدیدهای نویسنده

ردیابی نویسنده به شما این امکان را می دهد که ببینید آرشیو نویسندگان وبلاگ شما چقدر بازدید دارد.

 • بازدیدهای طبقه بندی

داده های بازدیدها را برای طبقه بندی محتوای خود نمایش دهید تا مشخص کنید کدام دسته ها یا اصطلاحات برای بازدیدکنندگان وب سایت شما جذاب ترین هستند.

 • سایر بازدیدها

سایر بازدیدها به شما نشان می دهند که کدام یک از صفحات اضافی وردپرس شما مانند صفحه اصلی وبلاگ جستجو یا آرشیو محبوب ترین هستند.

 • پشتیبانی از صفحات AMP

شمارشگر بازدید پست طوری طراحی شده است که با صفحات تسریع شده با AMP Google کار می کند تا بتوانید عملکرد تلفن همراه و تجربه کاربری یک وب سایت را افزایش دهید.

 • ویرایش تعداد بازدیدها

شمارش‌گر بازدید پست به مدیران وب‌سایت یا سازندگان محتوا این فرصت را می‌دهد تا به دلایل مختلف مانند تصحیح نادرستی‌ها یا مدیریت داده‌های مشاهده تعداد بازدیدها را تنظیم کنند.

به شما امکان می‌دهد افرادی را که می‌توانند تعداد بازدید پست‌ها یا صفحات را ویرایش یا تغییر دهند کنترل و محدود کنید و به شما کمک می‌کند یکپارچگی و دقت داده‌های تعداد بازدیدها را حفظ کنید.

 • مستثنی کردن بازدیدکنندگان

شمارشگر بازدید پست به شما امکان می دهد انواع خاصی از بازدیدکنندگان یا منابع ترافیکی را مشخص کنید که می خواهید در آمار مشاهده پست ها یا صفحات خود شمارش نشوند. به این ترتیب می توانید از افزایش تعداد بازدیدها توسط فعالیت ها یا ربات های خاص جلوگیری کنید.

 • مستثنی کردن آدرس IP ها

شما مجاز به تعیین آدرس های IP خاصی هستید که می خواهید از تعداد بازدیدها حذف شوند. به عنوان مثال می توانید از آن برای حذف نماها از یک آدرس IP خاص مرتبط با دفتر خود استفاده کنید.

 • شخصی سازی فاصله تعداد شمارش

این به شما امکان می‌دهد یک بازه زمانی مشخص برای شمارش بازدیدها در پست‌ها یا صفحات خود تنظیم کنید و به کنترل تعداد دفعات تعداد بازدیدها برای آیتم‌های محتوای جداگانه کمک می‌کند.

این به شما کمک می کند تا از افزایش مصنوعی تعداد بازدیدها توسط بازدیدهای مکرر از همان کاربر یا بارگذاری مجدد مکرر صفحه جلوگیری کنید.

 

بخش دوم: حریم خصوصی و عملکرد

از کد سمت سرور برای ردیابی نماهایی استفاده می کند که می توانید برای کارایی قابلیت اطمینان و سازگاری آن با اکثر محیط های میزبانی انتخاب کنید.

 • حالت جاوا اسکریپت

به شما گزینه ای برای استفاده از جاوا اسکریپت برنامه نویسی سمت سرویس گیرنده می دهد بنابراین می توانید تعداد بازدیدها را به روشی ساده سریع و قابل اعتماد ثبت کنید.

REST API روشی است که می توانید از آن برای شمارش و ردیابی تعداد بازدیدها برای پست ها و صفحات در وب سایت وردپرس از طریق WordPress REST API استفاده کنید.

AJAX سریع یک حالت شمارنده فوق العاده کارآمد را به شما می دهد که به حداقل منابع سرور نیاز دارد و می تواند مقیاس پذیر و مناسب برای کنترل تعداد بازدید در وب سایت های پر بازدید باشد.

 • داده های شخص اول

داده‌هایی که با Post Views Counter جمع‌آوری می‌کنید متعلق به شما است زیرا مستقیماً از بازدیدکنندگان وب‌سایت شما جمع‌آوری می‌شود و می‌توانید مستقیماً نحوه پردازش و استفاده از آن‌ها را کنترل کنید.

 • ردیابی ناشناس

ردیابی بازدیدهای پست به روش‌هایی متکی است که به شما کمک می‌کنند با GDPR CCPA (ایالات متحده) PECR (بریتانیا) PIPEDA (کانادا) و سایر مقررات حفظ حریم خصوصی مطابقت داشته باشید.

 • تنظیمات ذخیره سازی داده ها

شما می‌توانید بر نحوه ذخیره و دسترسی به داده‌های بازدیدها کنترل داشته باشید و بین ذخیره‌سازی داده‌های کوکی و بدون کوکی تصمیم بگیرید که معمولاً برای حفظ حریم خصوصی دوستانه‌تر در نظر گرفته می‌شود.

 • بهینه سازی کش شی

به شما کمک می کند تا با ذخیره و بازیابی داده های تعداد نمایش در حافظه عملکرد عملیات شمارش نمایش را بهینه کنید و وابستگی به درخواست های پایگاه داده را کاهش دهید.

 • مدیریت اطلاعات

شما این قابلیت را دارید که یک بازه زمانی خاص را برای بازنشانی یا پاک کردن خودکار داده‌های تعداد بازدید روزانه برای پست‌ها یا صفحات خود تعریف کنید و پایگاه داده خود را سبک نگه دارید.

 

بخش سوم: گزارش دهی

ویجت داشبورد Post Views Counter به شما امکان دسترسی فوری به آمار کلیدی خود را در لحظه ورود به داشبورد وردپرس خود می دهد.

 • ستون مشاهده پست

ستونی را نشان دهید که تعداد بازدیدها را برای هر پست یا آیتم محتوایی در مدیر وردپرس نشان می‌دهد و راهی سریع و راحت برای پیگیری محبوبیت محتوای شما ارائه می‌کند.

 • نمودار نوار ابزار

با نمایش یک نمودار ساده در نوار ابزار وردپرس هنگام مرور وب سایت خود یک مرور کلی از نحوه عملکرد پست ها یا صفحات خود دریافت کنید.

 • صفحه گزارش های اختصاصی

آماری را به شما نشان می دهد که مشخص می کند کدام محتوا بیشترین بازدید را دارد و به شما امکان می دهد تصمیمات مبتنی بر داده بگیرید و محتوایی تولید کنید که ترافیک بیشتری را جذب کند.

 • محدوده تاریخ قابل تنظیم

به شما این امکان را می دهد که هر یک از گزارش های ما را در نمایش های 30 روز گذشته و همچنین نمایش های هفتگی ماهانه سه ماهه و سالانه یا هر محدوده تاریخی سفارشی مورد نیاز خود اجرا کنید.

یک ویژگی صادرات CSV به شما امکان می‌دهد داده‌های بازدیدهای وب‌سایت خود را در قالب فایلی که به طور گسترده مورد استفاده قرار می‌گیرد (CSV) دانلود کنید.

با استفاده از ویژگی صادرات فایل XML سفارشی ما به راحتی گزارش های خود را با خود ببرید یا آنها را با مشتریان یا همکاران به اشتراک بگذارید.

 

6560ac42f8f3b85c880615e2.png

سوالات متداول افزونه Post Views Counter Pro:

۱- برای استفاده از شمارشگر بازدید پست به چه چیزهایی نیاز دارم؟

برای استفاده از Post Views Counter به یک سایت وردپرس خود میزبان با نسخه 5.5 یا بالاتر نیاز دارید و می توانید افزونه را مستقیماً از مخزن افزونه وردپرس نصب و فعال کنید. پس از نصب می توانید با استفاده از یک کد کوتاه یا ویجت شمارنده نمایش پست را به هر پست صفحه یا نوع پست سفارشی در سایت خود اضافه کنید.

۲- آیا این افزونه سرعت وب سایت من را کاهش می دهد؟

Post Views Counter یک افزونه تحلیلی سبک و بهینه وردپرس است که با در نظر گرفتن عملکرد و سرعت ساخته شده است. این بدان معنی است که زمان بارگذاری صفحه شما به هیچ وجه تحت تأثیر قرار نخواهد گرفت.

۳- آیا شمارنده بازدید پست در چند سایت وردپرس کار می کند؟

وقتی Post Views Counter را در شبکه وردپرس MultiSite نصب و فعال می کنید این افزونه برای همه سایت های موجود در شبکه در دسترس خواهد بود. سپس می توانید افزونه را در سایت های جداگانه فعال کنید و از آن برای ردیابی بازدید پست ها و سایر تجزیه و تحلیل ها برای هر سایت استفاده کنید.

 

1.4.6 نسخه رایگان و PRO به ورژن 1.2.0 در تاریخ 03-02-1403

  New: Option to enter meta_key for importing the views
  New: Revamped Reports for Views by Date, Views by Post and Views by Author (Pro)
  New: REST API support for post, site, term and user views (Pro)
  New: Views Period option to display views from a selected time period instead of total (Pro)
  New: [site-views] shortcode for total site views display (Pro)
  Tweak: Improved icon handling
  Tweak: Updated crawler detection
✅ بخش دانلود :