دریافت دعوت نامه رایگان برای کلاب هاوس

 

برای دریافت دعوت نامه رایگان برای ثبت نام در کلاب هاوس CLUBHOUSE برای آی او اس و اندروید لطفا فرم زیر را  با دقت تکمیل نمایید

لینک دعوت نامه کلاب هاوس در چند ساعت آینده به ایمیل شما ارسال خواهد شد  تاریخ تولد

  سیستم عامل دیوایس شما
   

  با گشت و گذار در شبکه‌ های اجتماعی و اپ استور ها با اپلیکیشن جدیدی به نام «کلاب هاوس» (Club House) برخورد می‌کنید که در این پلتفرم افراد می‌توانند به طور زنده با یکدیگر صحبت کنند و نظرات خود را به اشتراک بگذارند. در این اپلیکیشن بر خلاف سایر شبکه‌های اجتماعی تنها می‌توانید از صوت برای برقراری ارتباط استفاده کنید. نکته مهمی که در رابطه با کلاوب هاوس باید مطرح کرد این است که این اپلیکیشن بخش اصلی وظیفه خود یعنی جنبه «اجتماعی» شبکه‌های اجتماعی را پر رنگ کرده است. در این آموزش یاد می‌گیریم که کلاب هاوس چیست و چگونه می‌توان از قابلیت‌های آن استفاده کرد.

  ثبت نام در کلاب‌ هاوس شبکه اجتماعی جدید در حال فقط با لینک دعوت امکان پذیر است . باید منتظر بمانید تا کسی شما را برای عضو شدن در این اپلیکیشن دعوت کند و کاربران فعلی در ابتدا می‌توانند دو نفر را دعوت کنند.

  شاید فیسبوک حالا غولی بین‌المللی با بیش از ۱.۵ میلیارد کاربر باشد، اما این شبکه اجتماعی هم در ابتدا تنها برای چند هزار نفر که در دانشگاه‌های سرشناس آمریکا درس می‌خواندند قابل دسترسی بود.

  حتی ابزار روزمره‌ای مانند جیمیل هم در ابتدا دعوتی بود، تا این که جهانی شد و حالا بیش از ۱.۵ میلیارد نفر از آن استفاده می‌کنند.

  چیزی که کلاب‌هاوس را متفاوت می‌کند نبود متن، عکس و ویدیو است – این اپلیکیشن صرفا صوتی است. همچنین، همه چیز زنده و هم‌زمان اتفاق می‌افتاد.

  شما می‌توانید خودتان یک اتاق مجازی ایجاد کنید یا به اتاقی بپیوندید که دیگران دارند در آن صحبت می‌کنند.

  معمولا فقط تعداد مشخصی از افراد می‌توانند صحبت کنند و بقیه فقط می‌توانند گوش دهند. اما می‌توانید دستتان را بالا ببرید و اجازه حرف زدن بگیرید.

  نکته دیگر این است که این اپلیکیشن مکالمات را ضبط نمی‌کند و نمی‌توانید بعدا آن‌ها را گوش دهید، برای همین باید به طور زنده مسائل را دنبال کنید.

  اگر به موضوعات مشخصی علاقه دارید و نمی‌خواهید گفت‌وگوها را از دست بدهید، می‌توانید هنگام عضویت موضوعات مورد علاقه خود را انتخاب کنید و اپلیکیشن وقتی مردم درباره این موضوعات صحبت می‌کنند به شما خبر می‌دهد.

  اما با توجه به سخت بودن فرایند دعوت ما سامانه دعوت اتوماتیک و رایگان کلاب هاوس را راه اندازی نموده ایم

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  فروش سایت ساز بلاگ اکس